Společnost Moravská reklamní, spol. s r. o. byla založena v roce 1995 a její základní zaměření na vydavatelskou, reklamní a realitní činnost bylo začátkem letošního roku rozšířeno i o provádění veřejných dobrovolných dražeb.

Disponujeme kvalitním zázemím pro perfektní organizování dražeb (auditor, advokát, notářská kancelář, odhadce atd.) a také dokonalým reklamním servisem, který je nedílnou součástí každé dražby, aby bylo dosaženo maximálního a transparentního zisku zpeněžování majetku.

Realizaci veřejných dobrovolných dražeb nabízíme zejména pro insolvenční správce, finanční instituce atd.

Při uzavírání smluv o provedení dražby klademe důraz na kvalitu, odbornost a v neposlední řadě i na ochranu důvěrných informací.

Nedílnou součástí perfektně provedené dražby je propagace, kterou poskytujeme v rámci dražební činnosti jako bonus za symbolickou cenu 1 Kč á 1 dražba.

Veškerý servis pro klienty poskytujeme v areálu International Business Center, Příkop 6, 602 00 Brno. V této významné administrativní budově s prestižní adresou máme sídlo a zde také můžeme pod jednou střechou vyřídit všechny formality bez čekání a stresů.